عادّی مذاکره بازیکن استقلال جابر انصاری

عادّی: مذاکره بازیکن استقلال جابر انصاری نقل و انتقالات باشگاه استقلال پرسپولیس بازیکنان تیم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ورزشگاه‌های کشور عزیزمان ایران آماده حضور زنان نیست/ راجع به دستیاران و حریفان با کی‌روش جلسه می‌گذارم ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید ورزشگاه‌های کشور عزیزمان ایران به لحاظ زیرساخت و فنی آماده حضور زنان نیست.

ورزشگاه‌های کشور عزیزمان ایران آماده حضور زنان نیست/ راجع به دستیاران و حریفان با کی‌روش جلسه می‌گذارم ، تاج

تاج: ورزشگاه های کشور عزیزمان ایران آماده حضور زنان نیست/ راجع به دستیاران و حریفان با کی روش جلسه می گذارم

عبارات مهم : ایران

رییس فدراسیون فوتبال می گوید ورزشگاه های کشور عزیزمان ایران به لحاظ زیرساخت و فنی آماده حضور زنان نیست.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج بعد از برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان خراسان جنوبی، در نشست خبری راجع به احتمال حضور زنان در ورزشگاه های فوتبال گفت: حضور بانوان در استادیوم ها مستلزم یک سری اتفاق ها است همه می دانیم که ورزشگاه های ما به لحاظ زیرساخت و فنی آمادگی این کار را ندارند.

ورزشگاه‌های کشور عزیزمان ایران آماده حضور زنان نیست/ راجع به دستیاران و حریفان با کی‌روش جلسه می‌گذارم ، تاج

او افزود: در حال حاضر ورزشگاه آزادی عالی ترین ورزشگاه ماست ولی امکان ورود و خروج جهت بانوان در این ورزشگاه ورود ندارد بعد باید ابتدا زیرساخت را حل کنیم و سپس به پرسشها فرهنگی ورود کنیم. واقعا بحث مربوط به تماشاگران دلواپس کننده هست. همین الان بابت اتفاقات بازی کشور عزیزمان ایران و چین جریمه شده است ایم.

این یک بی انضباطی است که تیم های ما مرتبا جریمه شوند. استقلال و پرسپولیس در آسیا جریمه شده است اند و حالا ما بابت بازی با چین جریمه شده است ایم. اگر آن ترقه به سمت داور بازی ما و چین پرتاب نمی شد مسئله خیلی کمتر بود و مشکلی نداشتیم. اگر داور آن بازی می خواست می توانست بازی را تعطیل کند ولی این کار را نکرد. ما اعلام کردیم که مجرم را دستگیر کردیم. به هر حال این ها یک اقلیتی هستند.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید ورزشگاه‌های کشور عزیزمان ایران به لحاظ زیرساخت و فنی آماده حضور زنان نیست.

رییس فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: این افرادی که این کارها را می کنند بیمارانی هستند که مسئله ارزش را به کشور سرایت می دهند. حتما جریمه های سنگینی در این صورت مشمول بر ما می شود. ما آیین نامه انضباطی را عوض کردن داده ایم و طبق آن جریمه های ۵ میلیونی تا ۵۰ میلیون زیاد کردن یافته و جریمه های ۱۰ میلیونی تا ۱۰۰ میلیون تومان زیاد کردن پیدا کرده هست. احکامی هم صادر کرده ایم تا به عنوان نمونه به تیم ها مجوز دهیم فقط ۱۰ درصد بازی هایشان را حق دارند در اختیار تماشاگران قرار دهند. از نیروی انتظامی خواسته ایم گیت هایی تعبیه کند تا تماشاگران نتوانند ترقه به ورزشگاه ببرند. متاسفانه با وجود اینکه بلیت فروشی ها الکترونیکی شده، همچنان عده ای بدون بلیت به ورزشگاه می روند. ما باید به این مسئله سامان بدهیم تا پرسشها کمتر شود. تیم ما چین را برد و در یک قدمی افزایش واقع شده است است ولی یک نفر ترقه ای به سمت داور پرتاب می کند. این یک اتفاق معمولی نیست و قطعا مغرضانه هست. این حرکت یک حرکت جاهلانه هم نیست بلکه مغرضانه است.

تاج راجع به فوتبال بانوان، گفت: ما جهت توسعه این رشته در ورزش بانوان تلاش کردیم. تلاش می کنیم کمک به فوتبال بانوان ادامه داشته باشد. همان گونه که دیدید توانستیم در فوتسال بانوان قهرمان آسیا شویم و فوتبال این بخش توانستیم با تیم های خوبی از دنیا مسابقه دهیم. تیم های ملی ما برآمده از کلوب ها هستند و جهت پیشرفت ورزش بانوان باید کلوب های خود را توسعه دهیم.

وی راجع به کارلوس کی روش، اظهار کرد: جلساتی را با ایشان ترتیب خواهیم داد. باید زمانی را گزینش کنیم که هم ایشان باشند و هم ما وقت کافی جهت صحبت راجع به کادرفنی و دستیاران و همچنین حریفانی جهت دیدارهای دوستانه جهت آماده سازی تیم جهت حضور در جام جهانی روسیه داشته باشیم. ما پیش از دیدار با ازبکستان بازی دوستانه ای در خارج از کشور برگزار خواهیم کرد ولی تا قطعی نشدن حریف نام این تیم را نمی گویم. تیم هایی که تا الان جهت بازی های دوستانه گزینش کردیم متناسب با نیاز تیم بوده و پشت این گزینش اندیشه ای بوده است و همین طور از روی هوا حریفی گزینش نکرده ایم ولی بعضی ها از روی هوا از حریفان ما انتقاد می کنند.

ورزشگاه‌های کشور عزیزمان ایران آماده حضور زنان نیست/ راجع به دستیاران و حریفان با کی‌روش جلسه می‌گذارم ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: به هر حال شما هر کاری که بکنید عده ای منتقد پیدا می کنید. ما برنامه هایمان بر اساس تدبیر و برنامه ریزی بوده هست. ما آینده فوتسال را خوب می بینیم. فوتسال ما در بخش جوانان دو بازی با روسیه، دو دیدار با اوکراین، دو دیدار با عراق و دو بازی با فرانسه انجام داد که روی هم می شود هشت دیدار. این دیدارها جهت آماده سازی تیم ملی فوتسال جوانان بوده است.

تاج گفت: ما باید به سمت اقتصاد مقاومتی و کم کردن هزینه ها حرکت کنیم. باید ظرفیت های کشور ما را بشناسیم و از آنها استفاده کنیم. تیم ما در همین چهارمحال و بختیاری فوتسال بازی می کند و در شهرکرد اردو می زند و تلاش می کنیم این اردوها متناسب با جام جهانی باشد.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید ورزشگاه‌های کشور عزیزمان ایران به لحاظ زیرساخت و فنی آماده حضور زنان نیست.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | فوتسال | ورزشگاه | جریمه های سنگین | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs